Skarbonki Ślubne

10-06-2014, 9:42 | admin

Wybór wspólnej drogi i wkroczenie na nią pewnym krokiem może przynieść realną pomoc komuś potrzebującemu. Wasz ślub może nabrać nowego sensu. W jaki sposób? To bardzo proste dzięki portalowi Siepomaga.pl

 

„…24 listopada będzie dniem dla nas szczególnym. Ślubować będziemy sobie miłość, wierność i wzajemne wsparcie – i że murem, że na zawsze.

Z tej właśnie okazji organizujemy zbiórkę charytatywną dla Michałka. Patrząc na naszą kochaną Jagódkę myślimy o tym ile szczęścia mamy, że jest zdrowa i ma przed sobą całe życie. Nie wszyscy rodzice mogą sobie powiedzieć to samo. Dlatego pomóżmy razem innemu bobasowi – Michałkowi…” – to słowa zbiórki weselnej zorganizowanej przez młodą parę dla chorego chłopca.

Dzisiaj Michałek ma dwa latka i jest po trzeciej – ostatniej operacji serca, która kosztowała 150 000 złotych i uratowała mu życie. Małemu chłopcu pomogło 845 osób. W tym cudowni goście weselni wspomnianej pary.

„Chcieliśmy, żeby nasz ślub miał dodatkowe znaczenie. Kochamy wino, lubimy kwiaty. Ciężko było pozbyć się wizji milionowej wygranej z podarowanych kuponów totolotka. Zrezygnowaliśmy jednak z tego, by pomóc ludziom, których dziecko mogło  umrzeć. Myśl, że nasze radosne święto przyczyniło się do uratowania małego serduszka  pozostanie z nami na zawsze. Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych gości, że podołali zadaniu, chociaż wiemy, że kilkoro z nich czułoby się dużo pewniej składając nam życzenia z bukietem kwiatów w ręku” – wspomina Panna Młoda.

null

Chcecie, żeby i Wasz szczęśliwy dzień nabrał nowego wymiaru, a łzy szczęścia  zaraziły innych? Przyłączcie się do akcji Skarbonki Ślubne serwisu Siepomaga.pl. Ale od czego zacząć?

 

  1. Najpierw wejdźcie na siepomaga.pl i wspólnie ustalcie komu chcecie pomóc. Niezależnie od tego, czy wesprzecie dziecko, zwierzaka, czy ulubioną organizację pamiętajcie, że przyczynicie się do zmiany świata na lepsze.
  2. Klikając „Zbieraj“ załóżcie internetową zbiórkę ślubną. W ten sposób uzyskacie krótki link do zbiórki, który możecie użyć  w zaproszeniach dla gości. W treści zbiórki zachęćcie swoich gości do przyłączenia się do akcji.
  3. Załączcie krótka notkę w Waszych zaproszeniach ślubnych o szczególnej zbiórce, jaką organizujecie. Ważne, żeby goście byli dobrze poinformowani.
  4. Dla gości bardziej tradycyjnych warto stworzyć skarbonkę stacjonarną. Wystarczy do tego zwykłe kartonowe pudełko oklejone papierem i ozdobione wstążkami w barwach Waszej sali weselnej. Taką skarbonkę może trzymać świadek, bądź świadkowa podczas, gdy goście będą składać Wam życzenia. Skarbonkę ślubną warto również wyeksponować na sali weselnej. Zawsze znajdą się niedoinformowani goście, którzy z chęcią wrzucą dodatkowy grosz.
  5. Jeśli organizujecie dla swoich gości weselne zabawy warto użyć skarbonki jako puszki na fanty. Kto przegrywa wrzuca monetę na Wasz szczytny cel.
  6. Gdy emocje po Waszym cudownym dniu już opadną podliczcie zawartość skarbonki i o kwotę uzbieraną uzupełnijcie Waszą internetową skarbonkę. To co zobaczycie zapewne da Wam ogromną satysfakcję.

 

Piękno idei Skarbonek Ślubnych polega na tym, że przy niewielkim wysiłku możecie podzielić się bezinteresownie Waszym szczęściem z innymi. Dobro zawsze wraca ze zwiększoną siłą, dlatego warto podarować sobie jego ogromną dawkę w tak szczególnym dniu, jak dzień Waszego ślubu. Aby zobaczyć jak zrobili to inni kliknij tutaj>>

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +1, głosów: 1)
Loading ... Loading ...

Skomentuj