Poszukiwane! – stare telefony komórkowe.

17-04-2013, 14:18 | monia

Czas na wiosenne porządki!

Na co komu stary telefon? Złomiszcze jedno, tylko szuflady zajmuje, a przecież miejsca nigdy za wiele.

By wszystkim ulżyć, podjęliśmy współpracę z firmą Moby.pl, operatorem serwisu greengo.pl, która jest wiodąca spółką zajmująca się profesjonalnym recyklingiem używanych telefonów komórkowych w Polsce. W ramach współpracy możecie Pomagacze wesprzeć Fundację Siepomaga, sprzedając nieużywany już telefon i przekazując środki na rzecz naszej -waszej  fundacji.


Proces sprzedaży telefonu jest niezwykle prosty, wystarczy odwiedzić serwis greengo.pl, skorzystać z wyszukiwarki telefonów oraz określić wstępnie stan telefonu, aby móc ocenić jego wartość. Następnie wystarczy dodać taki telefon do zlecenia i przejść do jego realizacji. Po założeniu konta, podczas potwierdzenia zlecenia po prawej stronie pojawi się lista fundacji, które można wesprzeć, z listy należy wybrać Fundację Siepomaga. Poniżej za pomocą suwaka lub pola tekstowego można ustalić kwotę jaka ma zostać przekazana na nasze konto.

 

Tadaaaaammmm!

W związku z charytatywnym profilem tejże działalności, firma Greengo nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od przekazanej nam kwoty. 100% przekazanych środków zasili nasze konto.

Zachęcamy, polecamy i działamy!

A, że pytań nigdy zbyt wiele:

http://www.greengo.pl/pomoc

 

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +1, głosów: 1)
Loading ... Loading ...

(2) Komentarzy

  1. basiaczek88 says:

    swietna sprawa… równiez zapraszam do czytania bo chce poruszyc cos waznego aby ludzie przestali byc obojetni

  2. sam kiedyś miałem kilka naprawdę starych modeli, ale działających jeszcze, no i niestety się rozeszły. tu komuś się zepsuł tel, innym razem komuś gdzieś indziej i tym oto sposobem wszystkie straciłem…

Skomentuj