Świąteczne pomysły z sercem

13-12-2012, 8:53 | admin

Czas ,chłodu, mrozu i śnieżnej zawiei to moment, gdy nie jednemu z nas marzy się usiąść z kubkiem gorącej czekolady na kanapie  przed rozpalonym kominkiem w gronie najbliższych. I chociaż na zewnątrz mroźno, tak samo nie musi być wewnątrz- wystarczy, że serca mamy gorące. Tak gorące by obdarować nimi na święta inne osoby.

Świąteczne pierniki . Dla tych, którzy mają trochę zdolności plastycznych, warto pomyśleć by przy robieniu świątecznych pierników odejść od normy wycinania ich gotowymi foremkami, a może wyjść coś wyjątkowego. Jestem pewna że taki piernik ozdobi każdy świąteczny stół i będzie wspaniałym prezentem.

Watro też wyciąć kilka mniejszych serc, a po upieczeniu przełożyć przez nie wstążeczkę. Takie serce idealnie nadaje się do udekorowania choinki.

Serca zakładki. Czyta każdy, a gdy czytanie nas znuży musimy mieć odpowiednią zakładkę do książki, by nie zagubić się w gąszczu stron.

Kartki. Gdy są zrobione własnoręcznie zyskują. Nie zawsze wykonanie kartki świątecznej samemu musi wiązać się ze skomplikowanymi szablonami. Zobaczcie poniżej sami…

Pomysły różne.

  • Butelka z napisem ‘love’ zrobiona jest bardzo prosto: na szkle napisano klejem napis, następnie wszystko pomalowano białą farbą.
  • Moda na produkty ekologiczne, więc gdy zechcesz kogoś obdarować wyjątkową torbą na zakupy użyj farbki do tkanin i ołówka z gumką!
  • Chcesz zrobić z serce z liny lub innego tworzywa, zajrzyj tutaj.
  • A jeżeli masz wśród znajomych miłośnika herbaty, wykonaj całą kolekcję torebek do herbaty
  • Z kolei fan słodyczy znajdzie coś dla siebie w muffinkach i ciastkach z sercem.

Pomoc z sercem, czyli klika kliknięć i dzieciaki się ucieszą. Tymek, Witek, Piotrek, Jaś, Michał, Justynka, Kuba, Julita, Kubuś.

To jak, jest ktoś chętny by zrobić w te święta coś wyjątkowego?

 

 

 

 

 

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +5, głosów: 5)
Loading ... Loading ...

Skomentuj