50 edycja Nocnej Jazdy Konkursowej

27-11-2012, 16:10 | admin

Już bardzo niewiele dni dzieli nas od rozpoczęcia Rajdu Samochodowego – Nocna Jazda Konkursowa. Tegoroczna, już 50 edycja odbędzie się 8 grudnia zarówno na ulicach Poznania jak i na „Torze Poznań”.

Nocka, bo tak w skrócie jest nazywany ten rajd ze względu na porę trwania, to impreza w której bierze udział kilkadziesiąt drużyn, walczących o puchary oraz o przechodnią rzeźbę „Leśnego Dziada”- symbol Nocnej Jazdy Konkursowej. Do tej pory zgłosiło się już aż 68 drużyn z całej Wielkopolski, zostało ostatnie 12 miejsc, więc jeśli ktoś chce jeszcze zgłosić swój udział musi się pospieszyć! Ważne jest, że nie trzeba mieć samochodu wyścigowego, by móc wziąć udział w imprezie.

Od 2010 tradycją stało się, że razem z każdą edycją trwania rajdu, zbierane zostają pieniądze na wybrany cel charytatywny. W tym roku zdecydowano się pomóc małemu Jasiowi choremu na niedorozwój lewej komory serca (HLHS). Dotychczas zebrano już 13% kwoty, jednak od postawionego sobie celu – 2500zł, dzieli nas jeszcze trochę darowizn. Zbiórka będzie trwać do czwartku 6.12.2010 do godz. 23:59.

Serwis Siepomaga.pl wręczy specjalną Nagrodę Siepomagacza dla załogi, która dokona najwyższej wpłaty na leczenie Jasia.

Oczywiście można również wesprzeć całą akcję bez aktywnego udziału w rajdzie!

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +3, głosów: 3)
Loading ... Loading ...

Tagi: , , ,

Skomentuj