Konkurs! Wygraj rower lub smaczne nagrody

09-10-2012, 16:38 | Agnieszka


Konkurs “Z Burymi Misiami śpiewam na rowerze” jest połączeniem pasji do pomagania, muzyki, rowerów i…serów :) Jeśli masz w sobie odrobinkę z każdej pasji, masz duże szanse na zwycięstwo.

Zasady konkursu są proste:

1.Wejdź na stronę zbiórki http://www.siepomaga.pl/r/spiewam-na-rowerze i wpłać dowolną kwotę.

2. W komentarzu do wpłaty (słowa wsparcia) koniecznie wpisz odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: “Jaka jest najlepsza piosenka do jazdy na rowerze?” Dodaj krótkie uzasadnienie. Pamiętaj też o podaniu przy wpłacie prawdziwego adresu e-mail, na który będziemy się kontaktować ze zwycięzcami.

NAGRODY:

Osoba, która poda najciekawszą odpowiedź, wygra rower Genesis Razor Zero, na którym Michał Kowalonek – wokalista zespołów Snowman i Myslovitz – zajął 2. miejsce w wyścigu Poznań Traffic Race II, testującym stan przygotowania komunikacji w Poznaniu przed EURO 2012. Michał Kowalonek pomoże jurorom wybrać najlepszą odpowiedź konkursową.

Poza nagrodą główną, zostanie przyznanych także 5 smacznych nagród dodatkowych, którymi będą sery z Osady Burego Misia. Sery trafią do 5 osób, które dokonają najwyższych wpłat.

Konkurs został przedłużony do 10 listopada 2012r. . Szczegóły znajdziesz w Regulaminie. Organizatorem konkursu jest portal Pozycz.pl

 

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +1, głosów: 1)
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

(2) Komentarzy

  1. grzegorz says:

    I jak z tym konkursem? Wygral ktoś tą główną nagrodę? Sam jestem wielkim fanem jazdy na rowerze i jak widze trafiłem na jednego z lepszych blogów. Pozdrawiam.

  2. Agnieszka says:

    Tak! Wyniki są na stronie http://www.siepomaga.pl/r/spiewam-na-rowerze

Skomentuj