Panny Młode dla Miłosza

12-09-2012, 18:48 | Agnieszka


Wyszłam za mąż i zaraz pomagam – mogłaby zaśpiewać o sobie każda z prawie 200 panien młodych, które wzięły udział w kolejnej edycji akcji charytatywnej “Panny Młode podbijają miasto”.

W ostatni weekend sierpnia w Poznaniu odbyło się wielkie dobroczynne wesele. Można śmiało powiedzieć, że tak zapewne wyglądałoby wesele na Wenus. Przepiękne panny młode wyszły na ulice Poznania, wzbudzając zaciekawienie mieszkańców i turystów.

W tym dniu najważniejszym przedstawicielem płci męskiej był 8-letni Miłosz. Dziewczyny zbierały pieniądze na wózek dla chłopca, aby mógł samodzielnie się poruszać. Miłek urodził się ze skróconymi nóżkami i rączkami. Na co dzień nóżki są też jego rączkami, potrafi nimi rysować, pisać, samodzielnie posługuje się sztućcami, myje ząbki…Nauczył się też chodzić na ortezach, ale nie zastąpią mu specjalnie przystosowanego wózka, który ze względu na wady układu kostnego będzie musiał być sterowany ustami lub pilotem.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia panien młodych, które najbardziej nas zachwyciły.

Cała galeria jest dostępna na stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za rok kolejna edycja, w której mogą wziąć udział chętne panny młode. Jednak aby tegoroczna akcja zakończyła się sukcesem, brakuje jeszcze ponad 20.000 zł!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , ,

Skomentuj