Z miłości do naszych braci mniejszych

28-08-2012, 15:44 | Agnieszka


23 sierpnia patronowaliśmy Gali “Niemy Ból” zorganizowanej na rzecz Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne.  Na Siepomaga.pl od początku istnienia serwisu jest grupa osób, które pomagają tylko zwierzętom. Wiele razy spotykali się z falą krytyki, słowami oburzenia na obojętność, a przynajmniej na zbyt małe zainteresowanie problemami ludzi. Jednym z argumentów na rzecz pomocy dla zwierząt jest fakt, że większość z nich doznaje krzywdy z rąk człowieka.

Od pierwszych minut Gali głos zabierali miłośnicy zwierząt – prowadzący Anna Popek i Michał Olszański nie kryli swojego zaangażowania w działania na rzecz zwierząt. Zgromadzona publiczność między występami gwiazd rozmawiała o możliwościach poprawy losu zwierząt w Polsce. Wśród zgromadzonych gości byli celebryci, przedstawiciele firm i instytucji. Klimatyczne wnętrza Teatru Kamienica sprzyjały powstawaniu nowych idei pomocy zwierzętom.

Podczas Gali portal Siepomaga.pl otrzymał wyróżnienie “Pomocna Dłoń 2012″ z rąk Prezesa Fundacji Towarzystwo Weterynaryjne, Pana Adama Myziaka. Nie statuetka jest tutaj najważniejsza, ale utwierdzenie wszystkich Pomagaczy w tym, że wspólnie robimy wiele dobrego i obraliśmy dobry kierunek.

Uczmy się od zwierząt wiary w drugiego człowieka. Ponieważ one wierzą w dobroć ludzką częstokroć o wiele bardziej, niż większość z nas.

Cała relacja z Gali jest dostępna na stronie.

 

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , ,

(2) Komentarzy

  1. Tomek says:

    Czytałem właśnie, że Ania Popek to kobieta dobrego serca. Ona ponoć nie tylko prowadzi takie imprezy, ale też czynnie pomaga zwierzętom i ludziom. Należy do kilku fundacji pomocy, wspiera je swoim nazwiskiem. :)

  2. Tomek says:

    Można o tym przeczytać między innymi tutaj, ale widziałem też kilka innych wpisów. :)
    http://picshowmagic.blogspot.com/2012/06/anna-popek-wiecznie-moda-dama-tv.html

Skomentuj