Podaruj jutro

27-07-2012, 14:06 | Agnieszka


Sebastian Nikiel sam potrzebuje wsparcia w zmaganiu się z chorobą. Jednak dobro, które otrzymuje, chce przekazać dalej. W tym celu powstała jego strona “Podaruj jutro”.

Jest to strona, na której można znaleźć wiele informacji o samym autorze, lecz przede wszystkim o leczeniu boreliozy. Okres wakacji jest szczególnie niebezpieczny, jeśli chodzi o możliwość zachorowania na tę chorobę. A leczenie jest trudne, żmudne i kosztowne. Zwłaszcza kiedy, tak jak to było w przypadku Sebastiana, standardowa 28-dniowa antybiotykoterapia przysługująca z NFZ, nie działa. Pozostaje mu alternatywna długoterminowa antybiotykoterapia połączona z rehabilitacją.

Na stronie “Podaruj jutro” jest więcej historii osób, które poszukują wsparcia. Są to osoby cierpiące na choroby odkleszczowe oraz pasjonaci gór, którzy ulegli wypadkom – góry to ogromna miłość Sebastiana i nawet choroba nie zatrzymała go przed  wędrówkami. Można przeczytać o Marlenie, którą leczono na stwardnienie rozsiane, a okazało się, że choruje na boreliozę. W międzyczasie prosiła casino o prawo do eutanazji, musiała oddać opiekę nad synkiem swojej mamie. Jest też historia Karoliny ze zdiagnozowaną neuroboreliozą. Po śmierci rodziców wraz z ośmiorgiem rodzeństwa trafiła do domu dziecka. Najstarszej siostrze udało się zabrać całe rodzeństwo, nie dopuścić do rozdzielenia rodziny, jednak nie udało się do tej pory wygrać z chorobą Karoliny.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Sebastiana, a także wsparcia go w walce o zdrowie.

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +1, głosów: 1)
Loading ... Loading ...

Tagi: ,

Skomentuj