Jadwiga Project – głosuj!

26-06-2012, 13:29 | Agnieszka


Marcin, Ernest, Kruszynka i Jadwiga. Dwaj pierwsi to ludzie z krwi i kości i o wielkich sercach, zdecydowanie większych niż dopuszczalna pojemność auta (Kruszynki, maks.1.2 litra), którym przemierzą ponad 10.000 mil do stolicy Mongolii. I jest jeszcze Jadwiga, no właśnie…skąd ta Jadwiga?

Kilka miesięcy temu załoga postanowiła wystartować w rajdzie Mongol Rally 2012. Jak się okazało, będą jedyną polską drużyną, która bierze udział w tym przedsięwzięciu, tym bardziej liczą na nasze wsparcie. Wyprawa na pewno dostarczy im wielu wrażeń, jednak piękne widoki i ekstremalne sytuacje to tylko skutki uboczne celu, który im przyświeca – pomoc potrzebującym. Bo Mongoll Rally to rajd charytatywny i  wszyscy uczestnicy kwestują na rzecz potrzebujących. Jedna organizacja jest wybrana przez organizatorów i jest to Lotus Children z Mongolii, która działa na rzecz porzuconych dzieci. Drugą organizację każda drużyna wybiera sama. Marcin i Ernest nie byli w stanie zdecydować, komu pomóc – najchętniej pomogliby wszystkim – dlatego wybór oddali w Wasze ręce.

Ich jedynym życzeniem było wybranie organizacji, która pomaga dzieciom. Dlatego wśród organizacji, na które można głosować, znalazły się:

- Fundacja Mam Serce

- Fundacja Przyszłość dla Dzieci

- Fundacja Mam Marzenie

- Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

- Fundacja Dzieci Niczyje

- Żagańskie Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka

W głosowaniu zostanie wyłoniona organizacja, na rzecz której chłopaki utworzą zbiórkę charytatywną. Planują wiele działań, dzięki którym wesprą wybraną przez Was organizację. Głosowanie trwa do 28 czerwca do 19:00. Regulamin jest dostępny na stronie projektu http://www.jadwigaproject.pl/glosowanie-fundacje/

Aktualne informacje i zdjęcia z przygotowań znajdziecie także na Facebooku. Cały czas będziemy z nimi charytatywnie, patronując temu wydarzeniu.

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +2, głosów: 2)
Loading ... Loading ...

Tagi: , , ,

Skomentuj