Pan Norbert zwycięża

16-05-2012, 12:46 | Agnieszka


Zdjęcie powyżej to nie fotomontaż. Pierwszy etap protezowania jest już za Panem Norbertem. Może poruszać się na nowej nodze, w towarzystwie kul. Ciągle walczy z chorobą, a wielu z Pomagaczy razem z nim.

Mówi się, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie. Prawdziwie dobrych ludzi też, ponieważ ogromnym wsparciem w trudnych chwilach jest bezinteresowna pomoc, za którą często nie można podziękować bezpośrednio. Wielu Pomagaczy woli pomagać anonimowo, pozostawiając po sobie jedynie ślad w postaci wpłaty i szczerych słów wsparcia.

Jednak Pan Norbert nadal musi zmagać się z nowotworem (mięsak kościopochodny). Obecnie przebywa w Klinice Onkologii w Warszawie, gdzie przechodzi chemioterapię. Jeśli chemia zadziała, czeka go  poważna operacja płuc, od której zależy jego życie.  - Ciężko wyrokować, co dalej będzie, bo różnie może być w przypadku tej choroby, ale walczymy dalej i jesteśmy pełni nadziei. – powiedziała żona Pana Norberta.

Drugi etap protezowania zależy od stanu zdrowia Pana Norberta oraz od spadku obwodu uda. Nie można przewidzieć, kiedy to nastąpi. Wierzymy, że nastąpi niedługo, a z nami wszystkie osoby, które wciąż wspierają zbiórkę pieniędzy na protezę.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , ,

Skomentuj