8 stycznia 20.Finał WOŚP – Gramy z Pompą

06-01-2012, 15:49 | admin


Już trzeci raz Siepomaga gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku jest co świętować, bo Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już po raz dwudziesty. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Pomagaczy kilka niespodzianek, tak aby wszyscy z Was poczuli magię tego dnia. 

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą – taki jest cel niedzielnego grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Siepomaga gra już od kliku dni na rzecz nadchodzącego 20. Finał WOŚP. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy kilka niespodzianek, w tym: specjalną wizualizację celu, avatary dla Pomagaczy bez swoich zdjęć oraz wirtualne puszki w zbiórkach na rzecz 20. Finału WOŚP.

W tym roku razem z nami pomagają znowu firmy, banki i portale internetowe, m. in.: mBank, BZ WBK, PNB Paribas, Idea Bank, Kompania Piwowarska, Szafa.pl, Grono.net, Goldenline.pl. Futbolowo.pl i inni. Oprócz zbiórek, będziecie mogli zobaczyć nasze banery na różnych serwisach – wypatrujcie dzielnie w nadchodzącą niedzielę!

A co Ty możesz zrobić dla WOŚP-u?

1. Założyć własną zbiórkę. Nie chodzi o zbieranie kokosów, może być symboliczna. Rozsyłając adres zbiórki do znajomych, udostępniając na FB, nk, umożliwiasz im wsparcie WOŚP-u. A oni mogą przesyłać dalej i zanim się obejrzysz puszka się zapełni. A wszyscy uczestnicy zbiórki otrzymają po jej zakończeniu podziękowania na maila. Jak założyć zbiórkę?

- zaloguj się na Siepomaga (jeśli jesteś już Pomagaczem), albo zarejestruj się jako Pomagacz

- kliknij w <<LINK>> i załóż swoją zbiórkę. Określ czas trwania i kwotę, którą chcesz zebrać. Oczywiście nie ma obowiązku zebrania całej kwoty.

- prześlij link do znajomych, zachęcając ich do wrzucenia kilku złotych od siebie do puszki.

2. Zamieścić baner na swojej stronie www.

Dodatkowo, specjalnie dla was przygotowaliśmy banery, które możecie wykorzystać do promowania swoich zbiórek oraz samego Finału na Waszych stronach i forach. Aby zobaczyć wymiar baneru, należy najechać na niego myszką, następnie kliknąć – baner otworzy się na nowej stronie. Dalej trzeba kliknąć prawym klawiszem myszki na grafikę i wybrać opcję “Zapisz jako”. Dodając baner na swoją stronę nie zapomnijcie dodać link do Waszej zbiórki lub ogólnej zbiórki WOŚP-u (http://www.siepomaga.pl/20final).

Pomagacze korzystający z usług AdTaily mogą dodać baner bezpośrednio ze strony kampanii społecznych AdTaily.pl.

 

Mamy nadzieję, że w tym roku razem z Wami uda nam się ponownie rozgrzać WOŚP-owską puszkę do czerwoności i wspólnie pobijemy kolejne rekordy pomagania. 

Sie ma i do zobaczenia na 20. Finale!

Zespół Siepomaga

Oceń ten post:
minusplus
(ocena: +2, głosów: 2)
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

(2) Komentarzy

  1. patryk says:

    Potwierdzamy, że firma Innovaweb założyła ten FanPage i zadeklarowała wpłatę 10 000 tys. zł gdy liczba fanów osiągnie 100 tyś. W tej chwili na zbiórkę Pajac.pl organizatorzy wpłacili 1000 zł. http://www.siepomaga.pl/r/pajac-dla-wosp

Skomentuj