Wypełnij ankietę – pomóż potrzebującym

20-12-2011, 11:44 | admin


Podobno łatwiej pomaga się sercem niż pieniędzmi. Nie każdy może też sobie pozwolić na regularne darowizny, zwłaszcza przed świętami, kiedy wydatków jest wyjątkowo dużo.

Biorąc pod uwagę to, że codziennie średnio 4 godziny spędzamy przed komputerem, rozwiązanie StudentsWatch jest idealne, by regularnie pomagać, nie wydając ani grosza. Jak? Wypełniając ankiety.

StudentsWatch jest to pierwszy w Polsce społecznościowy serwis badawczy. Ma na celu rozwój społeczności, w której każdy z użytkowników może wziąć udział w badaniach społecznych i marketingowych. Zespół StudentsWatch składa się z badaczy, analityków, socjologów, programistów i entuzjastów Internetu.  Łączą wiedzę i umiejętności, by poznawać opinie społeczne na istotne tematy, takie jak zagrożenia w sieci czy budowa elektrowni jądrowej w Polsce.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy, nie tylko dlatego, że StudentsWatch to innowacyjny projekt, lecz przede wszystkim ze względu na charakter naszej współpracy. Od dzisiaj, każdy z was, kto weźmie udział w badaniu zorganizowanym przez StudentsWatch będzie mógł przeznaczyć otrzymane punkty na pomoc charytatywną. Przekazane przez Was punkty będą zapełniać wspólną e-puszkę, a w momencie, gdy uda się ją zapełnić po brzegi, wspólnie wybierzemy, na jaki cel z Siepomaga przekazać zebrane środki. To kolejny, prosty sposób na pomaganie!

Wiem, że jedna niespodzianka to mało, dlatego mamy kolejną. Zapraszamy Was do naszego pierwszego badania dotyczącego pomagania w Polsce. Celem tego projektu jest poznanie Waszej opinii o pomaganiu, filantropii i charytatywności. Jest to szansa na zapoznanie się z serwisem StudentsWatch i zdobycie pierwszych Pomocnych Punktów.

 

>> Kliknij tutaj, aby wziąć udział w badaniu i zacząć zbierać Pomocne PunktyOceń ten post:
minusplus
(ocena: +1, głosów: 3)
Loading ... Loading ...

Tagi:

Skomentuj