Loguj się na Siepomaga przez Google+

26-12-2011, 15:58 | Agnieszka

Do niedawna na swój profil Pomagacza można było się zalogować w tradycyjny sposób, czyli wpisując login i hasło podane przy rejestracji. Jednak coraz więcej osób wybiera alternatywne szybsze sposoby – wtyczka Facebooka i Google+.

Aby zalogować się przez Facebooka, wystarczy kliknąć w przycisk “Połącz”, na którym widnieje facebookowe “f”. Połączone konto pozwala np. poinformować o przekazanej darowiźnie na swojej tablicy.

Podobnie wygląda logowanie za pomocą posiadanego konta Google+. Nie trzeba pamiętać nowego hasła i loginu użytkownika, ponieważ nie ma potrzeby tworzenia nowego konta na Siepomaga. Wystarczy kliknąć “Połącz” z ikonką Google’a. Jeśli nie jesteśmy zalogowani na swojej poczcie Google, trzeba to zrobić i potwierdzić logowanie na Siepomaga. Dzięki temu rozwiązaniu jedno konto służy do logowania w wielu serwisach i nie trzeba za każdym razem wpisywać danych. Dodatkowo, łatwiej jest usunąć konto – wystarczy w ustawieniach konta Google usunąć dostęp do strony lub odłączyć konto w swoim profilu na Siepomaga.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: ,

Skomentuj