Łańcuszek z życzeniami

22-12-2011, 9:16 | Agnieszka

Poczta Kartkowa po raz kolejny zaangażowała się w pomaganie. A jak się angażują, to wytrwale i uparcie – taki upór jak najbardziej popieramy. Ich celem jest pomoc małemu Mikołajkowi z Leszna. Chłopczyk dużo już wycierpiał jak na swój wiek, a jednocześnie jest na tyle mały, że jest szansa, by zaczął chodzić. Zbieramy na aparat HKFO do nauki chodzenia .

Mikołajki dla Mikołajka – tak nosi nazwę akcja rozpoczęta w grudniu dla Mikusia. Jego patron, Święty Mikołaj, chyba nam pomaga, ponieważ brakuje niewiele ponad 2 tys.zł, by chłopczyk mógł zacząć uczyć się chodzić. Obecnie mama wnosi 13-kilogramowego synka po schodach. A każdego dnia Mikuś jest cięższy, rośnie jak na drożdżach. Aparat do nauki chodzenia jest szansą na większą samodzielność Mikołaja.

Aby wykorzystać atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Poczta Kartkowa rozpoczęła poszukiwania darczyńców, którzy wesprą Mikołajka. Zrobili to w wyjątkowy sposób – zamiast przesyłać maile, nawoływać do otwarcia serc, przygotowali 2 świąteczne kartki pocztowe. Każdy chce złożyć życzenia świąteczne bliskim i znajomym – dlaczego nie pomóc przy okazji Mikołajowi? Dlatego, wysyłając jedną z kartek z Elfem lub Gwiazdką, każdy przyczynia się do przekazywania informacji o Mikołajku. Kartki są bezpłatne.

Zachęcamy wszystkich do połączenia sił w pomaganiu Mikołajkowi. Brakuje już tak mało, by mógł zrobić swoje pierwsze kroki. Aby wysłać kartkę, zapraszamy na stronę Poczty.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , ,

Skomentuj