E-nnovation 2011 more then experience!

17-10-2011, 21:42 | admin

E-nnovation 2011, BlowUpHall 50 50 PoznańW dniach 10-11 października w poznańskim hotelu IBB Andresia zebrali się wszyscy fascynaci e-commercu i przedsiębiorczości na drugiej konferencji E-nnovation zorganizowanej przez największą polska firmę z branży e-commerce – Grupę Allegro.

W ciągu dwóch dni ponad 700 specjalistów z branży e-commerce przysłuchiwało się wykładom prowadzonym przez zaproszonych ekspertów z całego świata.  Pierwszego dnia uczestnicy konferencji  mogli usłyszeć entuzjastycznych Tare Hunt, Alexa Barrera i Jeffa Taylora, niepozornego Erica Ly czy rzeczowego Grzegorza Wójcika.  Drugi dzień to popis, m. in.: Don Dodge’a (twórca pierwszej wyszukiwarki AltaVista, były dyrektor Microsoftu, a obecnie doradca pracujący dla Google) czy Briana Kalma (odpowiedzialny, m.in. za wygląd niezwykle popularnego amerykańskiego serwisu zakupowego Zappos.com).

W trakcie konferencji został przeprowadzony konkurs dla młodych firm (start-upów) Start with e-nnovation. Siedem najlepszych  projektów zaprezentowano publiczności. W trakcie prezentacji najlepiej wypadł egipski portal dla nowoczesnych matek SuperMama, wygrywając zarówno nagrodę publiczności (dwa laptopy), jak i nagrodę ekspertów – 10 000 euro.

Więcej informacji o tym, co się działo, można znaleźć na stronie konferencji E-nnovation. Żałujemy, że E-nnovation 2011 dobiegło już końca i z utęsknieniem czekamy na przyszły rok!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , ,

Skomentuj