Konkurs E-nnovation

30-09-2011, 15:06 | Agnieszka

E-nnovation Charity Challenge – pod tą nazwą kryje się konkurs, który przygotowaliśmy wspólnie z organizatorami jednej z ciekawszych i bardziej wyczekiwanych konferencji tego roku. Pula biletów już dawno się skończyła, nic dziwnego, zjadą się sławy e-biznesu z całego świata. A my otrzymaliśmy ostatnie 3 wejściówki dla Pomagaczy.

E-nnovation to dwudniowa konferencja, która odbywa się 10-11 października 2011 roku w Poznaniu. Zostaną na niej zaprezentowane ostatnie trendy i nowości w e-commerce. Już po raz drugi będzie okazja, by przyjrzeć się zmianom, jakie zachodzą w e-handlu, działalności jego liderów oraz strategiom budowania i prowadzenia nowoczesnych biznesów internetowych.

Zasady konkursu

Wejściówki są 3 i czekają na 3 najlepszych Pomagaczy, którzy mają to “coś”, dzięki czemu wciągną w pomaganie tłumy. W konkursie wygrywa ktoś jeszcze – potrzebujący. Bo to na ich rzecz będą zbiórki. Czyli klasyczna sytuacja win-win, sami wygrani są w tym konkursie! Zatem – do dzieła!

  1. Wybierz bliski Ci CEL lub ORGANIZACJĘ.
  2. Załóż zbiórkę. W polu „okazja zbiórki” koniecznie wybierz „E-nnovation 2011”.
  3. Bądź najlepszym Pomagaczem (a przynajmniej jednym z trzech najlepszych :)

Załóż zbiórkę już teraz i powalcz o wejściówkę. Nic nie tracisz, a zyskuje potrzebujący i Ty – wystarczy, że wciągniesz w pomaganie innych i zbierzesz największą kwotę.

Powiedz o konkursie znajomym, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić biznes przez internet. Konferencja to dla nich wyjątkowa szansa, by uczyć się od guru e-biznesu z całego świata.

Odpowiedzi na wszelkie pytania otrzymasz, pisząc na ennovation2011@siepomaga.pl lub odwiedzając stronę konkursową.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

Skomentuj