5. Międzynarodowa Konferencja Fundraisingu w Polsce

06-09-2011, 14:03 | Agnieszka

Zapraszamy do udziału w największym polskim fundraisingowym wydarzeniu roku!

5. Międzynarodowa Konferencja Fundraisingu odbędzie się w dniach 13 oraz 14 października 2011r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Tegoroczna edycja ma wyjątkowy charakter ze względu współtowarzyszący jej 1. Kongres Etyki Fundraisingu.

Tematem przewodnim Konferencji będzie etyka w działaniach organizacji pozarządowych, ze szczególnym uwzględnieniem etycznego postępowania w zawodzie fundraisera. Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy ponad 30 trenerów z Polski i z zagranicy. Najważniejszym gościem naszego wydarzenia będzie Pani Paulette Maehara z USA – wieloletnia Prezes i Dyrektor Generalny  Association of Fundraising Professionals (AFP), które uznawane jest na całym świecie za lidera etycznego fundraisingu oraz zarządzania organizacjami. Zwieńczeniem dwudniowej Konferencji wraz z Kongresem będzie podpisanie Polskiej Deklaracji Etyki Fundraisingu przez przedstawicieli polskich organizacji pozarządowych.

Nasze wydarzenie umożliwia wymianę doświadczeń oraz naukę od fundraiserów z największych organizacji pozarządowych w Polsce i na świecie. Promujemy w ten sposób profesjonalne wykonywanie zawodu fundraisera, aby brak pieniędzy nie stanowił przeszkody w realizacji celów fundacji, stowarzyszeń, czy instytucji samorządowych w naszym kraju.

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu; więcej na www.fundraising.org.pl/konferencja oraz www.etyka.org.pl

Po raz kolejny patronujemy temu wydarzeniu!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , ,

Skomentuj