Kolejny powód, by pokochać podróże

02-06-2011, 14:05 | Agnieszka


Piękne widoki, niezapomniana życiowa przygoda to jedne z głównych powodów, dla których lubimy podróżować. Akcja Społeczności Podróżników otworzy małej Martynce piękne widoki na życie. Jej życiowa przygoda zaczęła się od wyboistej drogi – urodziła się bez wykształconych rączek. Teraz podróżnicy mogą łączyć siły, aby pomóc dziewczynce wyjść na prostą – kupić protezy rączek. Kto zapłaci? – Organizator :)

Akcję organizuje Centrum Rezerwacji Tanie-Loty. Użytkownicy nowej społeczności gromadzą punkty za każdą aktywność w serwisie, te zaś przeliczane będą na pieniądze, które organizator wpłaci na rzecz zbiórki. Każdy użytkownik wspiera akcję poprzez proste czynności: dodając zdjęcia, filmy, dyskutując i komentując wypowiedzi innych, prowadząc swój blog, czy zapraszając znajomych. Za każde zdobyte w ten sposób 100 punktów organizator wpłaca 10 zł dla Martynki. Zasady naliczania punktów za aktywność określa regulamin. I tak, na dzień dobry za rejestrację użytkownik otrzymuje 20 punktów, za dodanie wydarzenia 10 punktów, a za komentarz 3 punkty – już mamy 3,3 zł na nowe rączki! Podróżnicy szukają informacji o noclegach, pytają o miejsca, które warto zobaczyć – można by powiedzieć, że w społeczności poruszane są standardowe tematy każdego turysty. A dla Martynki te rozmowy to dodatkowe środki na protezy.

Nie pierwszy raz Tanie-Loty włączają się w akcje charytatywne. Inicjatywa ma za zadanie zintegrować i zaangażować jak największą liczbę uczestników społeczności, których w tej chwili jest ponad 600. Akcja “Pomagamy Martynce!” zostanie zakończona w chwili uzbierania przez społeczność 20 000 punktów. Wówczas organizator przekaże pieniądze na utworzoną w tym celu zbiórkę. Aktualną liczbę punktów, które zostały do uzbierania, wyświetla licznik znajdujący się na stronie http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc.

Jeśli planujesz właśnie wakacje, szukasz informacji o odległych zakątkach lub chcesz po prostu poznać innych zapalonych podróżników, wejdź na Społeczność Podróżników i pomóż przy okazji Martynce.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

Skomentuj