Wyślij kartkę do Nulki

23-05-2011, 11:47 | Agnieszka


Za kilka dni wszystkie dzieci będą miały swoje święto. W Dzień Dziecka każdy może wrócić wspomnieniami do beztroskiego czasu, bez względu na to, ile ma wiosen za sobą. Z tej okazji Poczta Kartkowa chciałaby pomóc Nulce, której dzieciństwo jest pełne radości, mimo codziennej walki z chorobą. 2,50 zł z każdej wysłanej kartki zostanie przeznaczone na leczenie dziewczynki.

Ania przyszła na świat 5 lat temu. Po swojej mamie odziedziczyła piękny uśmiech, niesamowitą pogodę ducha i…wrodzoną łamliwość kości. Dziewczynka nie chodzi, chociaż jest szansa, że terapia w USA pozwoli jej w końcu stanąć na własnych nóżkach. Nigdy w to nie przestali wierzyć rodzice Ani. Kilka miesięcy temu mama Ani zmarła, dlatego teraz tata sam dąży do spełnienia tego marzenia. Nie trzeba dodawać, że  jest ciężko.

Małymi krokami Ania postawi swój pierwszy krok. A można jej w tym pomóc już dzisiaj, wysyłając kartkę. Każda wysłana karteczka trafi do rączek dziewczynki, a przy okazji wesprze jej leczenie. . Niech tego dnia Ania zostanie zasypana kartkami, bo jak powiedział Lew Tołstoj - Dzieci mają tylko żyć, dorośli tylko walczyć.

Aby wysłać kartkę, kliknij TUTAJ lub na obrazek poniżej. Na dole strony są kartki do wyboru. Nie zapomnij w adresie wpisać “do Anulki”.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

(1) Komentarz

  1. Jagoda says:

    Anulko jestem z Tobą! Trzymaj się cieplutko :)

Skomentuj