Biegnij na szczyt już 14 maja :)

13-05-2011, 15:54 | admin

Właściciel najbardziej nowoczesnego budynku w Warszawie, a dokładnie Ronda 1, urządza 14 maja wspaniały charytatywny bieg. A mianowicie bieg na sam szczyt wieżowca, którego zwieńczeniem będzie podziwianie  widokowej panoramy Warszawy. To jednak nie wszystko! Pieniądze uzyskane z wpłat uczestników biegu zostaną przeznaczone na cel charytatywny.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w imprezie powinny były zapisywać się przez stronę internetową Bieg na Szczyt.pl. Osoby, które będą chciały zapisać się dnia 14 maja, są proszone o odwiedzenie biura organizatora (mieszczącego się także w wieżowcu Ronda 1) – czynnego od godziny 8:00 w dniu zawodów. Należy wziąć  ze sobą dowód osobisty, pieniądze na wpłatę – 60 zł (pamiętajmy o szczytnym charytatywnym celu!) oraz dużo dużo zapasów energii. Czterdzieści pięter to nie przelewki :)

Sam bieg rozpocznie się o godzinie 10:00, i wtedy to też rozpocznie wbiegać na 40 piętro pierwszy uczestnik biegu. Kolejni uczestnicy będą wpuszczani kolejno, co 30 sekund. Czy są przewidziane w tym biegu oprócz pięknego widoku Warszawy oraz świadomości wykonania dobrego uczynku, jakieś inne nagrody? Ależ oczywiście! Zdobywcy miejsc I – III w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn otrzymają puchary oraz nagrody finansowe: I miejsce – 800 złotych, II miejsce – 500 złotych, III miejsce – 200 złotych.

Co istotne, po biegu uczestników będziemy mogli obserwować zmagania dwóch pozostałych grup sportowych: grupy VIP, oraz grupy elit sportowych. Ciekawe jak oni sobie poradzą z piętrzącymi się przed nimi (dosłownie i w przenośni) przeszkodami ?

Regulamin całej imprezy jest dostępny tutaj.

Już teraz wszystkim zawodnikom SiePomaga życzy powodzenia! W pakiecie startowym otrzymacie napój izotoniczny, ale pamiętajcie, aby nie stosować innych środków dopingu :) ! (Żart).(Choć kto wie.)

Źródło zdjęć: 1

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

Skomentuj