Pomagranie w Blue Note

08-01-2011, 12:55 | admin

5 stycznia 2010 roku -to data, która zapadła w pamięć przede wszystkim Marcinowi Łąckiemu. Gdyż właśnie tego dnia, dostał naprawdę świetny prezent – trzy zespoły – Ambush, Project Funken’stain oraz Bąkowski Kowalewski Blues Duo – podarowały mu  swoją muzykę na naszej imprezie “Pomagraniowej”.

Ci, którzy byli, z pewnością widzieli, jak sam Marcin, który zaszczycił nas swoją obecnością, “szalał” przy dźwiękach tych trzech kapel, z których każda reprezentowała zupełnie inny nurt muzyczny (rock, funk i blues). Nie ma co – niezależnie od stylu muzycznego, chłopak ma świetne poczucie rytmu. A Wy – jak się bawiliście?

Przypomnijmy tu jeszcze, że cała impreza była “zrzutką” na nowy specjalistyczny wózek dla Marcina. Gdyż, jak ktoś napisał w komentarzach do Pomagraniowej Zbiórki, “dobra bryka to podstawa”.

No i  cóż, co tu dużo pisać, kolejna (już trzecia) odsłona “Pomagrania” za nami! Tym razem pobiliśmy pomagraniowy rekord – uzbieraliśmy dokładnie 3 tysiące 188 złotych, a to wszystko dzięki Wam – naprawdę przeszliście sami siebie!

*************************************************

KILKA OPINII NA TEMAT WYSTĘPÓW:

* Bardziej lub mniej dyskretne komentarze do występu zespołu Ambush: “Świetne rozpoczęcie wieczoru!”, “Energetyzujący dźwięk – można zamknąć oczy i słuchać jak tryskają energią, ale można też je otworzyć i widzieć ich energię podwójnie”, “To naprawdę debiutanci na scenie?! Eee.. chyba coś ściemniają”

*Swobodnie wymieniane uwagi na temat kapeli  Funkenstein: “Jak na to, że wykonują covery prawdziwych mistrzów Funku, radzą sobie bardzo nieźle!”, “Wokalistka zachwyciła mnie nie tylko swoim głosem, ale i kobiecym powabem”, “Młody polski funk – ciekawe, co dalej z nich się wykluje…”

*Cichcem szeptane o Bąkowskim i Kowalewskim: “Zostałem do końca specjalnie dla nich… I cóż – jak się okazało – była to słuszna decyzja”, “Nie jestem do końca fanem Bluesa, ale oni mają w sobie to coś, że niezależnie jaki rodzaj muzyki by grali, widać, że świetnie się razem ze sobą czują (bez skojarzeń) i za tę “dobrą, wspólną grę” właśnie ich (a przy okazji i Bluesa) polubiłem”, “Świetnie zsynchronizowani! Potrafią tworzyć niezwykły klimat od samego wejścia na scenę”

Cóż, to by było na tyle. Jedyne, co nam pozostaje, to zaprosić na kolejne POMAGRANIE – które odbędzie się 9 lutego w klubie Reset! Mam więc nadzieję – do zobaczenia!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj