Nakarm psa myszką

01-12-2010, 21:01 | Agnieszka


A dokładnie – kliknięciem myszki. Serwis ogłoszeniowy Szerlok.pl już drugi raz wspiera głodne psiaki ze schronisk dla bezdomnych zwierząt w Kaliszu i Gaju. Zima to wyjątkowo ciężki okres dla tych zwierzaków. Każde z nich z utęsknieniem wypatruje nowego właściciela, jednak chętnych do adopcji jest wciąż za mało.  Dzięki tej akcji bezdomne psy będą miały przynajmniej pełne miski.

Aby nakarmić głodnego zwierzaka, trzeba wejść na stronę Nakarm psa z Szerlokiem i wybrać pieska, którego chce się nakarmić. Każdy pies ma swoją stronę ze zdjęciami i opisem. Wystarczy kliknąć nad zdjęciem czerwony przycisk “Nakarm”, by zwiększyć liczbę kliknięć, za które Szerlok wyśle mu wielką paczkę karmy. Po spełnieniu dobrego uczynku pojawi się wirtualna kość, która poinformuje, ile jeszcze dany piesek potrzebuje kliknięć. Jest to ważna informacja z uwagi na to, że dziennie można kliknąć tylko raz i to tylko na jednego pieska.

Akcja rozpoczęła się 30 listopada i potrwa do 21 grudnia. Dzisiaj jest drugi dzień “karmienia”, a szczeniaczek Bubu otrzymał już wystarczającą liczbę kliknięć. Na liście jest jeszcze 39 psiaków, dlatego warto zaglądać na tę stronę codziennie, by każdy z nich otrzymał wsparcie od Szerloka. Jednak nawet najlepsza wołowinka w misce nie zastąpi miłości nowego właściciela, dlatego przyłączamy się do apelu pracowników schronisk, by adoptować te kochane zwierzęta!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , ,

(2) Komentarzy

  1. mary says:

    superakcja!! brawo szerlok!

  2. Magdalena says:

    popieram!!!

Skomentuj