Supermenki w sukniach ślubnych

06-08-2010, 15:38 | Agnieszka

Ślub to jeden z piękniejszych dni w życiu każdej kobiety. I dla wielu – niepowtarzalny. Jedynie kadry szczęścia utrwalone na zdjęciach i biała suknia w szafie pozwalają wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia. Agnieszka Kuźma-Zywert przekonuje, że panną młodą można być nie tylko w dniu ślubu. A na dowód opowiada nam o akcji charytatywnej Panny Młode.

Raz w roku zarówno byłe, jak i przyszłe panny młode pozują do zdjęć, które firmy i instytucje wspierające akcję, mogą wykorzystać jako materiały reklamowe. Wyobraźcie sobie kilkadziesiąt panien w białych sukniach montujących autobus albo wyciskających sztangę. Obrazy podsuwane przez wyobraźnię robią ogromne wrażenie, a co dopiero zdjęcia zrobione przez profesjonalnych fotografów! Dlatego, jeśli 22 sierpnia zobaczycie w Poznaniu tłum panien młodych w blasku fleszy – nie przecierajcie oczu ze zdumienia. Wręcz przeciwnie – czujcie się zaproszeni na wielkie, niecodzienne wesele. Z tą różnicą, że bez panów młodych, a sakramentalne „TAK” dotyczy pomocy choremu dziecku.

W tym roku panny młode wspierają rehabilitację 6-letniego Maciusia Kreffta,u którego zdiagnozowano autyzm nietypowy. Kto jak kto, ale panny młode doskonale wiedzą, jaką moc ma miłość. Rodzice Maćka kochają go nad życie, nie poddają się trudnościom, które zsyła im los – tata chłopca miał  ciężki wypadek, przez wiele miesięcy był w śpiączce. Maciuś nie powie jednak rodzicom, jak bardzo ich kocha, ponieważ nie potrafi mówić. Nie umie także przytulić swoich bliskich ani okazać im swoich uczuć.

Jeśli dźwięczy wam w uszach marsz Mendelssohna, a biała sukienka kusi wspomnieniami – dołączcie się do akcji! Bawmy się razem na tym charytatywnym weselu, a życzeniami i podarkami obdarzmy Maćka i jego rodzinę. Jeśli masz ochotę na wspólne zdjęcie z Pannami Młodymi, zapraszamy w niedzielę, 22 sierpnia, m.in.  do Miasta Wnętrz BRW, Galerii Malta czy na Stary Rynek w Poznaniu. Zdjęcie wsparte cegiełką na terapię Maciusia bez wątpienia upiększy każdy ślubny album!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , ,

Skomentuj