Kto wygrał zakład o setkę?

02-08-2010, 11:47 | Agnieszka

Z 60 śmiałków startujących w III Wyrypie Beskidzkiej na mecie zjawiło się 12, w tym tylko jedna kobieta. Ci, którym odwagi, czasu bądź zapału nie starczyło, mogą przeczytać TUTAJ raport samodzielnej grupy „Damy radę”. A w nim trudy i znoje 100-kilometrowej wyprawy trwającej dwa dni, bez dłuższych postojów i noclegów.

Wielu nie wytrzymało, niewielu dotarło. Jednak wszyscy- przesiąknięci atmosferą gór, przyjaźni i wspólnej przygody – będą mieli co wspominać. Tym bardziej ci, którym towarzyszyła myśl o Aśce. Dla niej wciągnęli się w hazard – bez obaw, charytatywny! I nawet po przejściu Wyrypy, nadal chcą pomagać. Oddali pod aukcyjny młotek jedyny w swoim rodzaju plakat z podpisami wszystkich uczestników Wyrypy. Przygotujcie miejsce na ścianie i licytujcie!

I na koniec nurtujące pytanie – kto wygrał zakład o setkę? A odpowiedź banalnie prosta – Aśka wygrała, to najważniejsze!

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: ,

(1) Komentarz

  1. Asia says:

    Tak wygrałam ! Poznałam wirtualnie Was Wyrypiarze! To wielka wygrana, której nigdy nie zapomnę !!!!!! Dzięki !- wzruszona Aśka

Skomentuj