Siepomaga gra w Olsztynie!

06-01-2010, 11:40 | admin

SP OL

Od lewej: Piotr Towarek, Bolesław Mystkowski ”Bolo”, Paweł Pachar, Jakub Jakubowski, Paweł Cekała ”Cekał”. Na zdjęciu brakuje: Pawła Grabowskiego i Marcina Dąbrowskiego.

Piłka nożna to ich pasja i sposób na spędzanie wolnego czasu. Większość z nich piłkę kopie od dzieciństwa, a w obecnym składzie (z niewielkimi zmianami) spotykają się od ponad 3 lat. Grają przez cały rok: w sezonie letnim na trawie, a w zimowym- w rozgrywkach halowych.

W tegorocznych zimowych rozgrywkach Olsztyńskiej Ligi Futbolu Amatorskiego (OLFA) postanowili zagrać z logo Siepomaga.pl, by łącząc przyjemne z pożytecznym, poprzeć i promować ideę pomagania.

W ostatnim przed Świętami meczu, który odbył się 21.12.2009r., Siepomaga.pl pokonało drużynę przeciwną 5:3! Tak trzymać, chłopaki! Bardzo Wam dziękujemy, gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze wygrane!

Obecnie, po pięciu pierwszych meczach, Siepomaga.pl zajmuje piąte miejsce. Rozgrywki halowe będą trwały do końca maja. Mecze odbywają się na boisku hali widowiskowo-sportowej ”Urania” w Olsztynie. Zapraszamy wszystkich Olsztyniaków (i nie tylko) do kibicowania naszej drużynie!

Od lewej: Piotr Towarek, Bolesław Mystkowski ”Bolo”, Paweł Pachar, Jakub Jakubowski, Paweł Cekała ”Cekał”.

Na zdjęciu brakuje: Pawła Grabowskiego i Marcina Dąbrowskiego.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , ,

Skomentuj