Wypalony a pomaga!

15-12-2009, 13:01 | admin

 

bozydarOd kilku tygodni Paweł Jarco vel Bożydar  publicznie rzuca palenie i w ten niecodzienny  sposób pomaga!

Udało mu się znaleźć sponsora, to firma Polski Lek S.A. produkująca Finicotin – suplement diety wspomagający osoby rzucające nałóg.

Marka Finicotin zobowiązała się do przekazania ekwiwalentu trzymiesięcznych kosztów za (niewypalone) papierosy na dofinansowanie zakupu specjalistycznego wózka dla Pawła Wyglądały.

Bożydar namawia na wsparcie akcji szczególnie osoby palące (ale nie tylko!), które zdecydują się rzucić palenie w ramach jego inicjatywy. Prowadzi blog wypalony.pl, gdzie opisuje zmagania uczestników akcji z nałogiem.wypalony rzuca palenie

Jak dołączyć:

  • palisz? jesteś wypalony, ale nie wiesz, jak przestać? Dołącz do akcji, rzuć palenie i pomóż Pawłowi. Jedyny wymóg to konto na blipie, flakerze- tam też flakerowa grupa wsparcia, twitterze lub posiadanie bloga- swoimi zmaganiami z nałogiem musisz podzielić się z innymi!

Tutaj możesz sprawdzić ile pieniędzy dzięki twojemu niepaleniu dostanie Paweł na zakup wózka.

  • 3 zł za każdego Fana na Facebooku. Zostań fanem strony Wypalonego na Facebooku, a Finicotin przekaże za każdą osobę dodatkowe 3 złote na wózek dla Pawła. Strona ma już ponad 2000 fanów, co daje dodatkowo ponad 6000zł!  Więcej tutaj.

Wypalonemu gratulujemy pomysłu i świetnie zorganizowanej akcji! A Was namawiamy do rzucenia palenia i wsparcia Pawła Wyglądały.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , , , , ,

Skomentuj