EURO2012 – zostań wolontariuszem!

19-11-2009, 10:50 | admin

logo Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie oraz umiejętności praktyczne przy organizacji imprez sportowych i pracy w międzynarodowym zespole?

Chcesz spotkać znakomitości świata piłkarskiego, władze UEFA, przedstawicieli krajowych związków piłki nożnej oraz dziennikarzy z całej Europy?

 

Jeśli ukończyłeś/aś 18 lat, lubisz pracować w zespole, swobodnie posługujesz się językiem angielskim i nie masz co robić pomiędzy 1 a 8 lutego 2010

 

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM PODCZAS LOSOWANIA ELIMINACJI UEFA EURO 2012™!

Euro 2012 Polska sp. z o.o. powołana przez PZPN na zlecenie Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) organizuje ceremonię Losowania Grup Eliminacyjnych UEFA EURO 2012TM. Losowanie odbędzie się w Warszawie, 7 lutego 2010, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki (PKiN).

Podczas przygotowań oraz w czasie samej ceremonii niezbędne będzie wsparcie wolontariuszy, którzy pomagać będą w PKiN, hotelach i na lotnisku, między innymi przy obsłudze osób akredytowanych, dziennikarzy, wsparciu IT, transporcie czy szeroko rozumianej logistyce.

Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny dostępne są pod adresem mailowym volunteersPOL@euro2012.com, pod numerem telefonu 022 888 30 25 lub na stronie UEFA.

Uwaga: Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada! Organizatorzy skontaktują się z wybranymi osobami, które zaproszą na rozmowę.

Oceń ten post:
minusplus
Brak ocen
Loading ... Loading ...

Tagi: , , , ,

Skomentuj